Цільовий внесок 25% від розміру членського внеску

Згідно Протоколу № 27 Загальних зборів уповноважених представників ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО «ДЕЛЬТА» від 24 січня 2017р. за несвоєчасну оплату членських внесків за минулий рік встановлюється цільовий внесок на розвиток Товариства у розмірі:

З1 квітня за несвоєчасну оплату членських внесків за минулий рік встановлюється цільовий внесок на розвиток Товариства у розмірі 50% від розміру членського внеску.

З 1 липня за несвоєчасну оплату членських внесків за минулий рік встановлюється цільовий внесок на розвиток Товариства у розмірі 50% від розміру членського внеску.

З 1 жовтня за несвоєчасну оплату членських внесків за минулий рік встановлюється цільовий внесок на розвиток Товариства у розмірі 75% від розміру членського внеску.

Члени ГО СТ «ДЕЛЬТА», які допустили заборгованість по сплаті членського внеску більше 12-ти місяців, наступних за розрахунковим роком, зобов’язані погасити заборгованість та сплатити цільовий внесок на розвиток Товариства у розмірі 100% від розміру членського внеску.

Delta
Author: Delta

Дельта

Delta

Дельта

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *